RSS voog

Welcome to Gene's digital orienteering map archive! Check out genebeveridge.co.nz

Check out my latest training and racing! Routes are captured using my Garmin Forerunner 610 and published using QuickRoute.

Auckland Champs Long Distance (2019-10-26)
laupäev 26 oktoober 2019
Kategooria: Training
Mushroom Road, AOC, New Zealand
Long
Oceania Long (2019-10-05)
laupäev 5 oktoober 2019
Kategooria: Competition
Kangaroo Crossing, Australia
Long
NZSS SGC (2019-08-24)
laupäev 24 august 2019
Kategooria: Training
Hedley Dunes, NWOC, New Zealand
WOC Long (2019-08-14)
kolmapäev 14 august 2019
Kategooria: Competition
Mørk, Norway
Long
Middle Training (2019-08-07)
kolmapäev 7 august 2019
Kategooria: Competition
Guttersrod, Norway
Middle
Long Training (2019-08-06)
teisipäev 6 august 2019
Kategooria: Training
Stikla, Norway
Long
AOS 5 (2019-06-29)
laupäev 29 juuni 2019
Kategooria: Competition
Temu Road, AOC, New Zealand
QB Sprint Relay (2019-06-02)
pühapäev 2 juuni 2019
Kategooria: Competition
IPU, WOC, New Zealand
Sprint Relay, vahetus 2
QB Sprint pt 2 (2019-06-01)
laupäev 1 juuni 2019
Kategooria: Competition
West End School, WOC, New Zealand
Sprint
QB Sprint pt 1 (2019-06-01)
laupäev 1 juuni 2019
Kategooria: Competition
West End School, WOC, New Zealand
Sprint
O-Intervals, 3km x3 (2019-05-25)
laupäev 25 mai 2019
Kategooria: Training
Sørmarka, Norway
Training (2019-05-24)
reede 24 mai 2019
Kategooria: Competition
Bjerkeskogen, Norway
Training (2019-05-23)
neljapäev 23 mai 2019
Kategooria: Competition
Bjerkeskogen, Norway
Long Training (2019-05-22)
kolmapäev 22 mai 2019
Kategooria: Training
Granerud, Norway
Long
Control Picking (2019-05-20)
esmaspäev 20 mai 2019
Kategooria: Training
Gillingsrød, Norway
Middle Training (2019-05-20)
esmaspäev 20 mai 2019
Kategooria: Training
Smerta, Norway
Middle
Training (2019-05-19)
pühapäev 19 mai 2019
Kategooria: Training
Svestadtjern, Norway
Training (2019-05-18)
laupäev 18 mai 2019
Kategooria: Training
Hekollen, Norway
Training (2019-05-15)
kolmapäev 15 mai 2019
Kategooria: Training
Lunsen, OK Linné, Sweden
Training (2019-05-09)
neljapäev 9 mai 2019
Kategooria: Training
Jumkil, OK Linné, Sweden
Middle
Training (2019-05-09)
neljapäev 9 mai 2019
Kategooria: Training
Nåsten, OK Linné, Sweden
Compass and Direction Training (2019-05-04)
laupäev 4 mai 2019
Kategooria: Training
Kirikukula, AOTC, Estonia
WSOC Long - W1 School (Coaches Race) (2019-05-01)
kolmapäev 1 mai 2019
Kategooria: Training
Otepaa, Estonia
Long
Long with Corridors  (2019-04-26)
reede 26 aprill 2019
Kategooria: Training
Paidlapalu, Estonia
O-Intervals (2019-04-25)
neljapäev 25 aprill 2019
Kategooria: Training
Rouge, Estonia
NZ Champs Middle pt 2 (2019-04-20)
laupäev 20 aprill 2019
Kategooria: Competition
Maerewhenua, PAPO, New Zealand
Middle
NZ Champs Middle pt 1 (2019-04-20)
laupäev 20 aprill 2019
Kategooria: Competition
Maerewhenua, PAPO, New Zealand
Middle
NZ Champs 2019 Long pt 2 (2019-04-20)
laupäev 20 aprill 2019
Kategooria: Competition
Kuriheka, PAPO, New Zealand
Long
NZ Champs 2019 Long pt 1 (2019-04-19)
reede 19 aprill 2019
Kategooria: Competition
Kuriheka, PAPO, New Zealand
Long
Too Tired Training (2019-04-14)
pühapäev 14 aprill 2019
Kategooria: Training
Hogs Back, New Zealand
AOS 3 pt 2 (2019-03-30)
laupäev 30 märts 2019
Kategooria: Competition
Rototoa, NWOC, New Zealand
AOS 3 pt 1 (2019-03-30)
laupäev 30 märts 2019
Kategooria: Competition
Rototoa, NWOC, New Zealand
Race Start with Route Planning (2019-03-23)
laupäev 23 märts 2019
Kategooria: Training
Rimmer Road, AOTC, New Zealand
Race Start Training (2019-03-23)
laupäev 23 märts 2019
Kategooria: Training
Rimmer Road, AOTC, New Zealand
Direction Training (2019-02-16)
laupäev 16 veebruar 2019
Kategooria: Training
Rimmer Road, AOTC, New Zealand
SI Champs Middle (2019-01-27)
pühapäev 27 jaanuar 2019
Kategooria: Competition
Weld Cone North, MOC, New Zealand
Middle
SI Champs Long (2019-01-26)
laupäev 26 jaanuar 2019
Kategooria: Competition
Fishermans Creek, MOC, New Zealand
Long